Ośrodek wypoczynkowy „Łabędzi Ostrów”

Kontakt

+48 603 161 153

E-mail

osrodek@pieknagora.pl

Adres

Piękna Góra, 11-500 Giżycko

Ośrodek wczasowy nad jeziorem – „Łabędzi Ostrów”

Wyobraź sobie, że wstajesz rano w wygodnym łóżku, wychodzisz przed niewielki, drewniany domek i sycisz się pięknym widokiem lasu, zieleni, a w oddali widzisz taflę jeziora, po którym pływają białe żaglówki. Czy może być coś bardziej odprężającego? No, może spacer po plaży podczas zachodu słońca… Jeśli więc szukasz spokojnego miejsca, w którym odpoczniesz od zgiełku miasta, codziennych problemów i obowiązków – już dziś zarezerwuj sobie urlop i przyjedź do naszego ośrodka wczasowego!

Piękna Góra to miejscowość położona koło Giżycka, tu znajduje się ośrodek wczasowy nad jeziorem „Łabędzi Ostrów”. Lokalizacja ośrodka w sercu Mazur pozwala na skorzystanie z atrakcji oferowanych przez Giżycko – okrzyknięte „letnią stolicą Polski” oraz zapewnia spokojny wypoczynek na terenie 10 hektarowej posesji.

Jezioro Kisajno i mazurska przyroda stwarzają znakomite warunki dla amatorów aktywnego wypoczynku, wszelkich sportów wodnych np. windsurfingu, kajakarstwa, aż po wędkarstwo. W południowej części jeziora, w pobliskim sąsiedztwie ośrodka znajduje się tzw.„ Łabędzi Szlak”, który obejmuje dziesięć wysp – ulubione miejsce gniazdowania licznych gatunków ptaków wodnych.

Jednak atrakcje to nie jedyne zalety, które wyróżniają nasz mazurski ośrodek wczasowy. Domki, które wynajmujemy gościom, położone są wśród drzew dających przyjemny cień. W zależności od potrzeb, mogą pomieścić od 2 do 6 osób. Oprócz tego proponujemy plac zabaw, zewnętrzną siłownię i wiele innych.

Niezależnie czy jesteś miłośnikiem przyrody, sportów wodnych, czy po prostu ciszy i spokoju – u nas z pewnością znajdziesz ulubiony zakątek i wypoczniesz jak nigdy przedtem.

Udostępnij ten wpis: