Rajkonik

Kontakt

+48 576 806 358

E-mail

agata@rajkonik.pl

Adres

Sulimy 22a, 11-500 Giżycko

Rajkonika znajdziecie na Mazurach, tuż obok Giżycka. Stado koni, 12 hektarów łąk, naturalnie wiejski klimat. To miejsce z ponad 25-letnią historią i dynamiczną ewolucją.

Tworzymy miejsce, w którym możesz poznać bliżej istotę konia i swoją własną, a to dzięki sesjom indywidualnym i warsztatom rozwojowym. Konie jako jednostki oraz stado jako zintegrowany super-organizm dają ludziom ogromne możliwości do rozwoju, przeżywania, czucia, zwolnienia tempa, pauzy, bycia w tu i teraz. Naszą ideą jest bycie częścią zmiany, która następuje równolegle w wielu miejscach na świecie-zmiany ku lepszemu rozumieniu koni, by móc tworzyć z nimi relacje oparte na porozumieniu i wzajemnym szacunku.

Wierzymy, że można być dobrym jeźdźcem, będąc uważnym na potrzeby i możliwości konia. Wiemy też, że można konno nie jeździć w ogóle i tworzyć z tymi zwierzętami piękne i wartościowe relacje, czerpiąc z nich równie dużą satysfakcję.

Z naszym stadem doświadczysz wszystkiego, co oferuje natura i zwierzęcy towarzysze. Relaks, rozwojowe warsztaty, a może urlop w siodle?

Zapoznaj się z ofertą i dołącz do stada!

Udostępnij ten wpis: