Domy letniskowe JMP Tajty

Kontakt

+48 603 239 742

E-mail

jmptajty@gmail.com

Adres

11-500 Wilkasy Zalesie, ul. Storczykowa 24, 26

Domy Letniskowe o wysokim standardzie.

Nasze domy położone są w kompleksie domków letniskowych nad jeziorem Tajty (szlak Wielkich Jezior Mazurskich). Osiedle domków znajduje się w strefie ciszy i jest oddalone 5km od Giżycka. Spacer na spokojną plażę nad jeziorem zajmie Państwu tylko 3 minuty. Las jest niemal tuż za progiem.

Domy usytuowane są na dużych działkach, na terenie ogrodzonym i zagospodarowanym. Na terenach posesji do wyłącznej dyspozycji Gości pozostają miejsca do parkowania samochodów oraz ogród z miejscem przeznaczonym do palenia ogniska, murowanym, stacjonarnym grillem i wędzarnią. Powierzchnie domów wynoszą > 150 m².

Parter każdego z budynków zajmuje salon z aneksem kuchennym oraz łazienka. W przestronnym salonie są znakomite warunki do odpoczynku przy kominku, a w kompletnie wyposażonym aneksie kuchennym można przygotować pyszne posiłki. Bezpośrednio z salonu jest wyjście na przestronny taras oraz ogród.

Piętro zajmują cztery dwuosobowe sypialnie oraz łazienka. W każdej sypialni znajduje się szafa na ubrania oraz szafki nocne.

Domy wyposażone są w sprzęt RTV z instalacją do odbioru satelitarnej telewizji cyfrowej, a także w sprzęt wypoczynkowy i ogrodowy. Opłata za wynajęcie domu obejmuje energię elektryczną i wodę.

Zapraszamy!!

Udostępnij ten wpis: