Folwark Mazurskie Legendy

Kontakt

+48 536 185 094

E-mail

folwarkmazurskielegendy@gmail.com

Adres

11-612 Kruklanki, Możdżany 38

Folwark Mazurskie Legendy to ponad 100-letnie gospodarstwo z przedwojennym sadem oraz stawem, zlokalizowane w obszarze Natura 2000, na skraju Puszczy Boreckiej, w centralnej części rowerowego szlaku Mazurskich Legend Green Velo oraz w bliskim sąsiedztwie jezior i łąk. Tutaj poznacie Mazury z trochę innej strony, cichej, nieco tajemniczej, nietkniętej jeszcze skomercjalizowaną turystyką.

Wraz z nami Folwark zamieszkują: pies, dwa konie oraz koty.

​ ****

Jesteśmy całorocznym gospodarstwem agroturystycznym przyjaznym osobom dorosłym. Mazurską oazą ciszy i relaksu, miejscem gdzie oderwiecie się od codziennych obowiązków i przeniesiecie w magiczny świat Mazurskich Legend.

Mimo iż kochamy dzieci, to aby stworzyć możliwość pełnego wypoczynku Waszego oraz innych Gości, do Folwarku zapraszamy jedynie osoby dorosłe.

Przyjeżdżając do nas, nie będziecie anonimowymi klientami hotelowymi. Będziecie Gośćmi w naszym Domu. Chętnie Was poznamy i spędzimy z Wami czas, na tyle na ile pozwolą nam nasze obowiązki. Podzielimy się z Wami naszym mazurskim rajem ale jednocześnie poprosimy o uszanowanie panujących tutaj zasad. Bo Folwark to nasze miejsce na Ziemi. Nasz Dom.

Udostępnij ten wpis: