Gościniec Jantar

Kontakt

+48 734 440 291

E-mail

kontakt@jantar-gizycko.eu

Adres

ul. Warszawska 10, 11-500 Giżycko

Gościniec Jantar położony jest w centrum Giżycka, 500 metrów od jeziora Niegocin. Stąd wszędzie jest blisko – do portu nad jeziorem Niegocin, na plażę, do sklepów i banków.

Gościniec Jantar zapewnia Państwu komfort i coś, co trudno znaleźć w dużych hotelach: domową atmosferę.

Pensjonat Gościniec Jantar położony jest w samym centrum Giżycka. Dysponuje także bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu. Wszystkie pokoje w obiekcie wyposażone są w telewizor oraz łazienkę z prysznicem, ręczniki, pościel, czajnik bezprzewodowy i lodówkę. Obecnie w pokojach są telewizory led. Wszystkie pokoje w obiekcie są objęte zakazem palenia. W pobliżu obiektu znajduje się niestrzeżony parking miejski, obecnie strefa płatnego parkowania (od 01.05-30.09, tydzień ok. 60 zł ) . Obiekt ogrzewany, dostępny do rezerwacji także zimą. Dojście na wyższe piętra tylko schodami. W Gościńcu Jantar znajduje się również jedna ogólnodostępna kuchnia. Od dworca kolejowego i autobusowego w Giżycku obiekt dzieli dystans 300 metrów. Odległość od jeziora Niegocin w linii prostej to 250 m. Odległość do plaży to 800 m. Do plaży można dojść od 10- 12 minut.

Centrum Giżycka to idealne miejsce do wypoczynku połączonego z rozrywką, także idealne miejsce pracy. Giżycko leży w jednej z najpiękniejszych części Mazur. Nie wystarczy jeden nocleg w krainie Wielkich Jezior, żeby poznać uroki tych ziem, dlatego zachęcamy do przyjazdu na dłuższe pobyty.

Udostępnij ten wpis: