Hotel Masovia***

Kontakt

+48 87 737 13 22

E-mail

recepcja@hotelmasovia.pl

Adres

ul. Dąbrowskiego 8, 11-500 Giżycko

Mazury to przepiękny krajobraz, w którym odnaleźć można niezwykłe obiekty. Jednym z nich jest giżycki Hotel Masovia, wkomponowany w malownicze mazurskie otoczenie. Jest nie tylko synonimem gościnności, ale i pierwotnej atmosfery regionu, dzięki czemu goście czują się tutaj, jak u siebie w domu. Hotel Masovia to nowoczesny i kameralny obiekt położony na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich w samym centrum Giżycka. Znajduje się on w najstarszej dzielnicy miasta, w pięknej, odrestaurowanej secesyjnej kamienicy z końca XIX wieku. Wyjątkową atmosferę hotelu podkreśla jego położenie – tuż przy wspaniałym giżyckim nabrzeżu. Do dyspozycji gości jest 29 przytulnie i stylowo umeblowanych pokoi wyposażonych w nowoczesny sprzęt multimedialny. Każdy zapewnia wszelkie udogodnienia dla zagwarantowania przyjemnego pobytu gościom. Wszystkie mają dostęp do bezprzewodowego i darmowego Internetu. Na terenie hotelu znajduje się także restauracja, bar, parking i sale konferencyjne. Hotel przyjazny zwierzętom, akceptujemy nocleg zwierzaków w pokojach. Ze względu na komfort Gości zwierząt nie akceptujemy w restauracji.

Do Giżycka zapraszamy fanów sportów żeglarskich. Panują tu doskonałe warunki do uprawiania żeglarstwa, ale można oddać się także relaksującym rejsom jachtami motorowymi. To idealnie miejsce również dla rodzin, jak i miłośników natury. Znajdą tu dokładnie to, czego szukają spragnieni spokoju i ciszy. To miejsce na relaks w otoczeniu o najwyższym standardzie, który cechuje najlepsze mazurskie hotele. Nasz kameralny hotel na Mazurach to nie tylko komfortowe noclegi w Giżycku, ale także doskonała i wykwintna kuchnia, którą możesz się delektować jako nasz gość każdego dnia.

Daj się skusić wyjątkowej historii i niezwykłemu klimatowi tego miejsca – spędź urlop z klasą, nabierając sił w Hotelu Masovia na Mazurach.

Udostępnij ten wpis: