Marina Lester Club

Marina Lester Club

Kontakt

+48 605 516 655

E-mail

marina@lester.pl

Adres

ul. Mazurska 84, 11-513 Rydzewo

Jeśli marzysz o niezapomnianych wrażeniach, malowniczych krajobrazach oraz wyjątkowej atmosferze to zapraszamy do Marina Lester Club. To absolutnie kultowe i jedyne w swoim rodzaju miejsce zlokalizowane w urokliwym Rydzewie, nad brzegiem Jeziora Niegocin.

Romantyczne zachody słońca oraz krajobrazy zapierające dech w piersi podziwiane z największego, prywatnego molo na Mazurach lub na specjalnie przygotowanej plaży wyścielonej białym piaskiem pieszczącym ciało, na długo pozostaną w Twojej pamięci. Jeśli masz ochotę popływać skuterem wodnym, szybką łodzią motorową albo rowerkiem wodnym to jesteśmy dobrze zaopatrzeni w tego typu sprzęty.

Rozpieszczać Cię będą także komfortowe, klimatyzowane apartamenty i pokoje z białą, wykrochmaloną pościelą. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego drugiego ośrodka Marina Lester House, oddalonego 300 m. od Marina Lester Club w którym oferujemy pokoje 2, 3, 4 osobowe oraz typu studio.

Restauracja w Marina Lester Club to oryginalne miejsce urządzone w klimacie harleyowo-motocyklowym. Stale odwiedzają nas żeglarze, motorowodniacy, celebryci oraz biznesmeni, którzy docenili naszą wyśmienitą kuchnię. W naszej karcie znajdziecie prawdziwe, wołowe steki z lokalnej hodowli krów, pizzę na cienkim cieście oraz prawdopodobnie najlepszy tatar na Mazurach (to opinie naszych Gości). Jarosze także znajdą coś dla siebie.

Na koniec pragniemy dodać, że czworonożni przyjaciele są u nas mile widziani.

Udostępnij ten wpis: