Ośrodek Wypoczynkowy „Jakub”

Kontakt

+48 606 418 196

E-mail

info@jakub-mazury.pl

Adres

ul. Wczasowa 45, 11-612 Kruklanki

Ośrodek wczasowy, wypoczynkowy jest pięknie położony na stosunkowo wysokim brzegu jeziora Gołdopiwo w miejscowości Kruklanki, w odległości ok. 10 km od Giżycka, w otulinie Puszczy Boreckiej między Giżyckiem a Węgorzewem.

Nad brzegiem jeziora istnieje własna plaża z pomostem, strzeżone kąpielisko oraz wypożyczalnia sprzętu wodnego (rowery wodne, kajaki, łodzie wędkarskie i spacerowe). Czysta woda w jeziorze, piękne widoki oraz zasobność w wiele gatunków ryb przyciąga do nas zarówno wędkarzy, żeglarzy oraz ludzi poszukujących spokojnego miejsca na wypoczynek wśród ofert noclegowych w pobliżu Giżycka.

Okolica słynie z obfitości grzybów, runa leśnego, wielu gatunków ryb. Jezioro Gołdapiwo posiada I kl. czystości wody, objęte jest strefą ciszy, jego max. głębokość to 26,5 m, zaś jego powierzchnia to ok. 15 km2.

Do dyspozycji gości oddajemy 200 miejsc noclegowych w różnego rodzaju obiektach: domki letniskowe murowane, drewniane, apartamenty, budynek hotelowy. W naszym ośrodku bardzo dobrze będą się czuć rodziny. Oferujemy pobyt wraz z wyżywieniem dla osób indywidualnych oraz grup zorganizowanych.

Udostępnij ten wpis: