Sterla Masuria

Kontakt

+48 799 077 408

E-mail

inga.sterlamasuria@gmail.com

Adres

Sterławki Średnie 25, 11-500 Giżycko

Wypoczynek na Mazurach – tylko w Sterla – Masuria!

Zapraszamy wszystkich, którzy cenią sobie ciszę i spokój, tęsknią za czystym powietrzem lub chcą odpocząć od miejskiego zgiełku nie tracąc jednocześnie nic z wygód współczesnego świata.

Sterla – Masuria to idealne miejsca na wakacje ale i na zimowy wypoczynek na Mazurach. U nas każdy znajdzie coś dla siebie. Ogniska, kajaki, łódki, sauna, łowisko – to tylko niektóre z wielu naszych atrakcji.

Spędź z nami aktywnie czas na rowerach, nartach, przeżyj przygodę w przestworzach, albo po prostu odpoczywaj i ciesz się urokami mazurskiej przyrody. Po wszystkim zrelaksuj się w jednym z naszych, całorocznych, bogato wyposażonych domków w Giżycku znajdujących się 9 km od twierdzy Boyen i 16 km od Wioski Indiańskiej. Odległość 74 km od regionalnego lotniska Olsztyn-Mazury pozwala dotrzeć do nas bez problemów na wczasy rodzinne, spotkanie firmowe czy wypad w gronie przyjaciół. W naszych domkach zadbaliśmy o wszelkie wygody. Do dyspozycji Gości mamy bezpłatne WiFi, w pełni wyposażoną kuchnię i sprzęt do grillowania. Na ogrodzonym terenie Sterla – Masuria nie brakuje placu zabaw i miejsca do jazdy na rowerze.

U nas naprawdę odpoczniesz!

Udostępnij ten wpis: